Jedyny polski związek należący do

Fur Europe

VIII Zjazd Hodowców Zwierząt Futerkowych

 

Szanowni Państwo

Polski Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych

zaprasza do udziału


 VIII Zjeździe Hodowców Zwierząt Futerkowych, który odbędzie się  25-27 sierpnia 2019 roku w hotelu Sandra Spa w Karpaczu.

Po raz kolejny chcemy gościć w jednym miejscu hodowców, firmy branżowe, naukowców zajmujących się naszą dziedziną oraz wszystkich przyjaciół naszej branży. Uczestnikami zjazdu będą także hodowcy i przedstawiciele związków branżowych z zagranicy. Podczas zjazdu chcemy rozmawiać o naszych sukcesach i problemach, perspektywach na przyszłość, rozwiązaniach dla biznesu, osiągnięciach nauki. Przedstawimy najnowsze projekty Polskiego Związku Hodowców Zwierząt Futerkowych.

Chcemy aby tegoroczny zjazd, podobnie jak poprzedni, odbył się po hasłem "wszyscy hodowcy to jedna rodzina" dlatego organizujemy go w hotelu przyjaznym rodzinie. Zapraszamy do udziału wraz z partnerami oraz dziećmi. Hotel posiada wiele atrakcji dla najmłodszych. Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu i zakwaterowania.

Wszelkie informacje Agnieszka Stefanowicz tel.: 512 813 022, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wieczorem odbędzie się bal hodowców w hotelu na który wszystkich serdecznie zapraszamy.

Prosimy o wypełnienie zgłoszeń i dostarczenie na w/w adres

deklaracja_hodowcw_2019.pdf

karta_zgloszeniowa_zjazd_VIII_2019.pdf

Szczegółowy harmonogram zjazdu:

Harmonogram_zjazdu.pdf

Etyka w hodowli

Etyka w hodowli

Na początku swej działalności, w 2012 roku, Polski Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych opracował Kodeks Dobrych Praktyk Hodowlanych, do którego zobowiązany jest stosować się każdy zrzeszony Hodowca. Kodeks określa zasady, jakich rolnik powinien przestrzegać...

więcej
EFBA

Fur Europe

Polski Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych w Polsce jest zrzeszony w Fur Europe – organizacji reprezentującej hodowców, futrzarzy, kuśnierzy i handlowców z 27 krajów europejskich.Europa jest światowym liderem produkcji skór norek. Według danych z 2016 roku...

więcej
Certyfikacje

WelFur

Od 2017 r. cała branża hodowli zwierząt futerkowych w Europie wdraża program WelFur. Polega on na cyklicznym monitorowaniu przez niezależną komisję dobrostanu hodowlanych norek i lisów według ustalonego wcześniej protokołu. Na tej podstawie fermy otrzymują certyfikat WelFur, ważny przez rok. 

więcej

Fair Fur

BHZF

Welfur

Fur Europe

Nafa

Kopenhagen Fur

Saga Furs

Główny Inspektorat Weterynarii

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

Inspekcja Weterynaryjna

Branża hodowców zwierząt futerkowych

IIFF

sfp